نمایش 1–48 از 68 نتیجه

خودکار کراس TOWNSEND

5,500,000 تومان

خودکار کراس TOWNSEND

4,200,000 تومان

خودنویس تبلیغاتی شیفر PRELUDE

1,550,000 تومان1,700,000 تومان

خودنویس کراس BAILEY

1,900,000 تومان

خودنویس کراس TOWNSEND

8,600,000 تومان

خودنویس یوروپن VOLCANO

12,000,000 تومان

خودنویس کلکسیونی شیفر CENTENNIAL GOLD

براي قيمت تماس بگيريد

خودنویس کلکسیونی شیفر CENTENNIAL SILVER

براي قيمت تماس بگيريد

قلم کلکسیونی

کسب‌وکارهای موفق و خلاق همیشه به دنبال راه‌هایی برای بیشتر دیده شدن هستند و روش‌های مختلفی برای برقراری ارتباط بهتر با مخاطبان خود امتحان می‌کنند. هدایای تبلیغاتی از جمله روش‌های موفق بازاریابی است که می‌تواند مخاطبان زیادی را به سمت برند شما جذب کند. دسته‌ای از هدایای تبلیغاتی وجود دارند که دارای هزینه‌ی بالاتری بوده و برای قشر خاصی مانند مدیران مجموعه، پزشکان، کارمندان یا … مورد استفاده قرار می‌گیرد. با کمک خودکار تبلیغاتی لوکس، تا همیشه در خاطر افراد باقی مانده و ارتباط قوی‌ترین با مدیران خواهید داشت. هدایای لوکس تنوع زیادی دارند اما یکی از شیک‌ترین آن‌ها، خودکار کلکسیونی است.

خودکار کلکسیونی نوعی خودکار است که با طراحی خاص و رنگ‌بندی جذاب ساخته شده و نسبت به سایر محصولات قیمت بالاتری دارد. برندهای مختلفی در سرتاسر دنیا اقدام به تولید خودکارهای کلکسیونی کرده‌اند که تمامی آن‌ها خودکارهایی خیره‌کننده و بسیار زیبا هستند. بسته به جنس، طراحی، برند و رنگ قیمت یک خودکار کلکسیونی می‌تواند متفاوت باشد.

چند نمونه از محبوب‌ترین خودکارهای کلکسیونی عبارتند از:

  • روان و خودنویس تبلیغاتی رباعیات خیام یوروپن: نوک این خود نویس از طلای 18 عیار تولیده شده و بدنه آن دارای یک روکش از جنس طلای ناب است. یک بیت از اشعار خیام به سه زبان دنیا بر روی این خودنویس زیبا درج شده و در کنار آن یک کتابچه از برترین اشعار خیام قرار داده‌اند. از این خودنویس تنها 427 عدد ( سال تولد عمر خیام) تولید شده است.
  • خودنویس کلکسیونی شیفر گلد: این خودنویس یکی از خاص‌ترین هدایای است که می‌توانید خریداری کنید. بدنه خودنویس تماما از طلای ناب 18 عیار تهیه شده و در داخل جعبه آن یک کتابچه یادبود، کیف چرمی برای محافظت از قلم، شیشه جوهر و …. وجود دارد.
  • خودنویس کلکسیونی کراس: این خودنویس با بسته بندی زیبا عرضه خواهد شد و جنس بدنه آن از پلاتینیوم با کیفیت است. قطعات مختلف این خودنویس با کمک رودیوم آبکاری شده و درب قلم به صورت پیچی باز می‌شود.