نمایش دادن همه 4 نتیجه

لباس کار تبلیغاتی A

براي قيمت تماس بگيريد

لباس کار تبلیغاتی B

براي قيمت تماس بگيريد

لباس کار تبلیغاتی C

براي قيمت تماس بگيريد

لباس کار تبلیغاتی D

براي قيمت تماس بگيريد

یکی از مواردی که اعتبار و شخصیت خاصی به هر شرکت یا کسب و کاری می‌دهد، محیط کار آن مجموعه است که با رعایت چند نکته می‌توان به خاص‌تر شدن آن کمک کرد. یکی از این موارد، تهیه یک لباس کار تبیغاتی یکدست و خلاقانه برای تمامی کارکنان مجموعه است که نتیجه آن ارائه خدمات بهتر به مشتریان و معرفی کارکنان خواهد بود. با سفارش و طراحی یک لباس کار تبلیغاتی زیبا برای کارکنان خود، مشتری متوجه تمایز شما نسبت به سایر رقبا شده و تاثیری مثبت در ذهن آن‌ها به جای می‌گذارد. لباس کار هر محیط یا هر فصل، می‌تواند بسته به شرایط آب و هوایی تغییر کند تا کارکنان احساس راحتی داشته باشند. معمولا لباس‌های کار را از جنس کتان یا پلی استر پنبه تولید می‌کنند که هر شرکت بسته به نظر خود می‌تواند مدل مشخصی را سفارش دهد.

انواع لباس کار تبلیغاتی

لباس کار تبلیغاتی شامل تی‌شرت، کلاه، نقاب آفتابگیر، شلوار و … بوده که بر روی تمامی آن‌ها لوگو و نام برند شما درج شده است. پوشیدن یک یونیفرم مشخص در داخل شرکت، تاثیر بسیار خوبی بر روی مراجعه کنندگان گذاشته و یک روش تبلیغاتی نوین محسوب می‌شود. علاوه بر آن می‌توان برای هر تخصص در شرکت، یک رنگ لباس کار تبلیغاتی خاص انتخاب کرد تا بتوان تشخیص داد هر کارمند در چه تخصصی فعالیت دارد؛ این امر هم برای مدیران مجموعه و هم برای مشتریان مفید خواهد بود. دقت کنید که لباس کار آقایان باید با لباس کار بانوان تفاوت داشته باشد تا تمامی کارمندان شما حس خوبی پیدا کنند.

جنس لباس کار تبلیغاتی باید بسته به شرایط محیط کار و موادی که با آن‌ها ارتباط مستقیم دارند، تهیه شود و بهتر است از جنس پارچه ضد آب باشد. رنگ لباس کار را با توجه به پیام برند خود یا رنگ‌های لوگو انتخاب کنید تا هر مشتری با دیدن آن لباس کار، نام برند شما را بخاطر آورد. لباس کار تبلیغاتی فضای گسترده‌ای برای چاپ نام برند و شرکت به عنوان هدایای تبلیغاتی در اختیار شما می‌گذارد و می‌توان با طراحی خلاقانه، یک لباس بی‌نظیر خلق کرد.

خرید لباس کار تبلیغاتی

جهت سفارش و خرید انواع لباس کار تبلیغاتی با چاپ نام و نشان تجاری شما با کارشناسان مدیرگیفت ارتباط برقرار نمایید تا شما را در این مورد راهنمایی کنیم.