نمایش دادن همه 16 نتیجه

جاکارتی تبلیغاتی

اگر به دنبال تهیه یک هدیه تبلیغاتی ارزان و کاربردی هستید، جاکارتی تبلیغاتی را به شما پیشنهاد می‌دهیم. این هدیه تبلیغاتی در طول روز مورد استفاده افراد مختلف قرار گرفته و در عین حال برای خرید آن نیاز به بودجه زیادی ندارید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هدایای تبلیغاتی کاربرد آن‌ها در زندگی روزمره است؛ هر بار که افراد از هدایای تبلیغاتی شما استفاده کنند ناخوادآگاه نام برند شما را بر روی هدیه دیده و به مرور زمان تبدیل به مشتری وفادار شما می‌شوند. از سمت دیگر اطرافیان هم با دیدن نام برند، شرکت شما را شناخته و احتمالا تعدادی از آن‌ها به سمت خدمات و محصولات شما جذب می‌شوند.

سایر محصولات:

در حال حاضر کمتر کسی پیدا می‌شود که پول نقد با خود به همراه داشته باشد. اغلب افراد برای خرید های خود از عابر بانک استفاده کرده و تمام امور مالی را با کارت بانکی مدیریت می‌کنند. جاکارتی جهت محافظت از عابربانک ساخته شده و می‌توان از آن برای کارت‌های دیگر نیز استفاده کرد. برخی از شرکت‌ها جاکارتی‌های تبلیغاتی بزرگ‌تری هدیه می‌دهند تا از آن بتوان برای نگهداری کارت ملی و گواهینامه هم استفاده کرد.

انواع جاکارتی تبلیغاتی

جاکارتی تبلیغاتی به دو نوع جاکارتی تبلیغاتی فلزی و جاکارتی تبلیغاتی چرمی تقسیم بندی می‌شود که نوع فلزی آن برای افراد خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرد. جاکارتی چرمی از چرم مصنوعی و طبیعی ساخته شده و هر کدام رنگ‌بندی منحصربفردی خواهند داشت. تعداد کارت‌هایی که قرار است در داخل جاکارتی قرار گیرند، بسته به نظر شما طراحی می‌شوند؛ یک جارکتی می‌تواند چهار برگ، هشت برگ یا 12 برگ باشد. انتخاب جنس و تعداد برگه‌های جاکارتی به سلیقه کارفرما بستگی دارد زیرا این هدیه تبلیغاتی محدودیت قیمتی زیادی ایجاد نکرده و حتی کسب و کارهای کوچک هم با بودجه پایین می‌توانند از آن برای کمپین‌ هدایای تبلیغاتی خود استفاده کنند.