نمایش 1–48 از 98 نتیجه

ست تبلیغاتی ۷۶۱

70,000 تومان

ست تبلیغاتی Set H

78,000 تومان

ست هدیه MELODY B SET

85,000 تومان

ست تبلیغاتی Set K

120,000 تومان

ست تبلیغاتی Set F

130,000 تومان

ست تبلیغاتی خودکار و فلش PU30

براي قيمت تماس بگيريد

ست تبلیغاتی Set E

175,000 تومان

ست تبلیغاتی Set B

250,000 تومان

ست مدیریتی تبلیغاتی ۱۰۴۰

براي قيمت تماس بگيريد

ست مدیریتی تبلیغاتی ۱۰۵۰

براي قيمت تماس بگيريد

ست مدیریتی تبلیغاتی H12

براي قيمت تماس بگيريد

ست هدیه تبلیغاتی ۱۰۳۰

براي قيمت تماس بگيريد

ست مدیریتی تبلیغاتی چند تکه

از مواردی که باید در هنگام خرید هدیه تبلیغاتی به آن توجه شود، جایگاه اجتماعی افراد است. ست مدیریتی تبلیغاتی جز هدایای خاص و ارزشمندی است که کاربرد فراوانی دارد. این ست های چند تکه شامل موارد مختلفی مانند خودکار، جاکلیدی، ساعت، دکمه سرآستین ست و… می باشد که مدیرگیفت این گزینه ها را در ست های متنوع با قیمت های مختلف عرضه می کند.

مزایای ست تبلیغاتی مدیریتی به عنوان هدیه تبلیغاتی

این ست ها با توجه به چند تکه بودن میتوانند تبدیل به وسایلی شوند که مخاطبتان هر روز و بدون مناسبت خاص از آن ها استفاده کند. در نتیجه گزینه ای عالی برای تبلیغ نام و برندتان هستند که یادآور همیشگی شما باشند. قیمت این ست ها نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر در کنار شیک بودنشان بسیار مناسب است. به همین دلیل گزینه ای مقرون به صرفه نیز می باشند.

ست مدیریتی تبلیغاتی چند تکه با توجه به استفاده روزانه و مکرر، میتواند نقشی موثر در تبلیغ برند شما داشته باشد که میتوانید با امکان حکاکی که مدیرگیفت در اختیارتان قرار می دهد، این تبلیغ را موثرتر و ماندگارتر کنید.

ست مدیریتی برای هدیه به مدیران و مخاطبان خاص که برای مجموعه شما اهمیت بالایی دارند، هدیه ای بسیار مناسب است. شما با هدیه دادن این ست های خاص و ارزشمند، نظر مدیر و مجموعه مورد نظرتان را می توانید به سمت خود جلب کنید و پیشرفتی عالی برای کسب و کار خود رقم بزنید. اگر می خواهید به کارمندان خود هدیه ای ارزشمند بدهید، ست تبلیغاتی گزینه ای مناسب می باشد. این امر باعث وفاداری هرچه بیشتر کارمندان و انگیزه ای مضاعف برای فعالیت موثر می شود.

برای انتخاب هدیه تبلیغاتی دقت فرمایید. زیرا هیچ کس علاقه ای به دریافت هدیه ای نامناسب و بی کیفیت ندارد. اگر هدیه ای بی کیفیت را به مدیران دیگر یا کارمندان خود بدهید آن ها احساس خوبی به برند و تجارت شما پیدا نمی کنند. هدایای تبلیغاتی نشان دهنده سلیقه و کیفیت تجارت شما نیز می باشند.