نمایش دادن همه 39 نتیجه

ست دیجیتال تبلیغاتی Car Set

براي قيمت تماس بگيريد

ست دیجیتال تبلیغاتی S102

براي قيمت تماس بگيريد

ست دیجیتال مونوپاد PB101

براي قيمت تماس بگيريد

ست کامپیوتری تبلیغاتی PC Set 208

براي قيمت تماس بگيريد

ست تبلیغاتی خودکار و فلش PU30

براي قيمت تماس بگيريد

ست دیجیتال تبلیغاتی WS602

براي قيمت تماس بگيريد

ست دیجیتال تبلیغاتی WS606

براي قيمت تماس بگيريد

ست دیجیتال تبلیغاتی WS608

براي قيمت تماس بگيريد

ست دیجیتال تبلیغاتی WS610

براي قيمت تماس بگيريد

ست دیجیتال تبلیغاتی WS613

براي قيمت تماس بگيريد

ست دیجیتال تبلیغاتی WS614

براي قيمت تماس بگيريد

ست دیجیتال تبلیغاتی WS615

براي قيمت تماس بگيريد

ست دیجیتال تبلیغاتی WS616

براي قيمت تماس بگيريد

ست دیجیتال تبلیغاتی WS618

براي قيمت تماس بگيريد

هدایای تبلیغاتی دیجیتال و الکترونیکی

هدایای دیجیتال - پاوربانک و شارژ گوشی موبایل

هدایای تبلیغاتی دیجیتال ( ست تبلیغاتی الکترونیکی ) یکی از روش‌های تبلیغاتی هستند که می‌توانند بازدهی بسیار خوبی برای شرکت شما به ارمغان بیاورند. هدایای تبلیغاتی بسته به بودجه شما می‌تواند یک خودکار ساده باشد و یا یک ست رومیزی نفیس، این کاملا به نظر خود شما بستگی دارد؛ اما هدایای تبلیغاتی دیجیتال در دنیای امروز هدیه‌ ای بیادماندنی خواهند بود. وقتی یک هدیه تبلیغاتی به افراد دیگر تقدیم می‌کنید، ممکن است در روز بارها و بارها از آن هدیه استفاده کنند و دائما نام برند شما جلوی چشمشان باشد. این امر به معرفی بیشتر شرکت کمک زیادی کرده و از سمت دیگر باعث آشنایی افراد بیشتری با این برند خواهد شد.

قیمت هدایای تبلیغاتی دیجیتال و الکترونیکی

همانطور که از اسم هدایای دیجیتال پیداست، این هدایای تبلیغاتی شامل ست تبلیغاتی دیجیتال، ست اسپیکر، پاور بانک، هارد اکسترنال ، فلش تبلیغاتی، شارژر فندکی، هدفون و … هستند. یکی از جذاب‌ترین ست‌هایی که می‌توانید به مشتریان خود هدیه کرد، یک موس، هدفون و فلش است که در استفاده روزمره کاربرد بسیار زیادی دارند.

بسته به اینکه کدام یکی از این هدایا را انتخاب می‌کنید، قیمت نهایی ست هم متفاوت خواهد شد. پس از انتخاب ست هدیه تبلیغاتی دیجیتال نام برند، لوگوی و تبلیغات شرکت را بر روی محصولات چاپ کرده و سپس هدیه را در اختیار افراد قرار می‌دهید.
فلش از جمله مواردی است که در تمامی مشاغل استفاده می‌شود و انتخاب آن می‌تواند بازدهی سرمایه خوبی داشته باشد. هارد اکسترنال هم برای ذخیره اطلاعات به کار رفته و می‌تواند بسیار مفید باشد اما از قیمت بالاتری برخوردار است و باید بودجه زیادی به خرید آن اختصاص دهید.

بهترین ست تبلیغاتی دیجیتال و الکترونیکی

اگر از پاور بانک به عنوان هدیه تبلیغاتی خود استفاده کنید، نام برند شما تا همیشه در ذهن افراد باقی خواهد ماند. در طول روز بارها از گوشی همراه استفاده می‌کنیم، زمانی که شارژ گوشی به اتمام رسد هر شخص می‌تواند با پاور بانکی که برند شما بر روی آن حک شده است، گوشی خود را شارژ کرده و ناخوادگاه تبدیل به مشتری وفادار شرکت شود.

موس از جمله کم هزینه‌ترین هدایای تبلیغاتی است که کاربرد زیادی هم دارد. موس را می‌توانید در داخل یک ست قرار داده و به همراه یک خودنویس یا خودکار هدیه دهید.

سفارش اینترنتی هدایای تبلیغاتی دیجیتال و الکترونیکی

اگر قصد دارید هدایای تبلیغاتی دیجیتال را به مشتریان خود هدیه دهید، می‌توانید از سایت مدیرگیفت دیدن کرده و از بین ست‌های موجود یکی را انتخاب کنید. علاوه بر آن کارشناسان فروش مجموعه به شما مشاوره خواهند داد تا بسته به بودجه خود یک ست هدیه بی‌نظیر داشته باشید.