نمایش 1–48 از 93 نتیجه

اتود اینوکس IXC 77

90,000 تومان

خودکار تبلیغاتی فلزی ۱۰۵

براي قيمت تماس بگيريد

خودکار تبلیغاتی فلزی ۱۱۰

براي قيمت تماس بگيريد

خودکار تبلیغاتی فلزی ۱۲۴

براي قيمت تماس بگيريد

خودکار تبلیغاتی فلزی ۲۲۵

براي قيمت تماس بگيريد

خودکار فلزی تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی یکی از محبوب‌ترین اقلام تبلیغاتی است که شرکت‌ های کوچک و بزرگ برای معرفی برند خود از آن استفاده می‌کنند. خودکار تبلیغاتی می‌تواند از نوع پلاستیکی یا فلزی باشد و هر دو بازدهی بسیار خوبی برای تبلیغات شما به همراه خواهند داشت. خودکار وسیله‌ ای پرکاربرد بوده و هر فرد در طول روز ممکن است بارها از آن استفاده کند؛ از همین رو هدیه دادن یک خودکار تبلیغاتی با طراحی زیبا می‌تواند برای برند شما بسیار مفید باشد.

خودکار فلزی تبلیغاتی : بهترین هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت

هدایای تبلیغاتی دارای تنوع زیادی بوده و انتخاب آن‌ ها مستقیما به نظر و بودجه شما بستگی دارد. خودکار تبلیغاتی بهترین انتخاب بین هدایای ارزان قیمت است. با بودجه‌ ای کم، می‌توان تعداد زیادی خودکار تبلیغاتی فلزی سفارش داد و کمپین تبلیغاتی را در سطح وسیع‌تری برگزار کرد. البته خود خودکار تبلیغاتی فلزی هم دارای انواع مختلفی است که برخی از آن‌ها به دلیل کیفیت بسیار بالا، قیمت بیشتری هم دارند. این سبک خودکارها برای هدیه دادن به مدیران و کارمندان یک مجموعه مناسب خواهند بود.

خودکار وسیله‌ ای است که توسط تمامی افراد جامعه مورد استفاده قرار می‌گیرد و هر شخص حداقل یک بار در طول روز برای یادداشت برنامه کاری یا خط زدن تقویم از آن کمک خواهد گرفت؛ به همین دلیل می‌توان مطمئن بود که خودکار تبلیغاتی فلزی بازگشت سرمایه خوبی برای شما خواهد داشت. هنگامی که خودکار تبلیغاتی با لوگو و نام شرکت شما در دست افراد باشد علاوه بر حک شدن نام لوگو در ذهن مشتریان فعلی، باعث آشنا شدن افراد جدیدی با خدمات شرکت شما خواهد شد؛ در نتیجه شمار مشتریان شرکت افزایش خواهد یافت.

دیگر محصولات تبلیغاتی:

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی
فلش تبلیغاتی
ماگ تبلیغاتی

انتخاب خودکار فلزی

خودکار تبلیغاتی فلزی نسبت به مدل پلاستیکی شکل ظاهری جذاب‌ تری داشته و دوام بسیار خوبی هم از خود نشان می‌دهد. از این خودکار می‌توان برای مدت زمان طولانی استفاده کرد و اگر بر روی آن طراحی زیبایی چاپ شود تا مدت‌ ها در داخل کیف یا جیب مشتریان باقی خواهد ماند. با استفاده طولانی مدت از خودکارهای تبلیغاتی به هدف خود خواهید رسید؛ هم حس قدردانی خود به مشتریان قدیمی را نشان داده‌اید و هم مشتریان جدیدی جذب خدمات شما می‌شوند. به طور کلی می‌توان گفت خودکار تبلیغاتی فلزی یک روش بازاریابی کم هزینه و پر بازده است.

به هنگام انتخاب خودکار تبلیغاتی فلزی به کیفیت آن توجه ویژه‌ ای داشته باشید. کیفیت بالای هدیه تبلیغاتی نشان دهنده سطح خدمات شما خواهد بود و اعتماد مشتریان را جلب خواهد کرد. جوهر خودکار تبلیغاتی مانند جنس بدنه باید دارای کیفیت قابل قبولی باشد و حس خوبی هنگام نوشتن منتقل کند.

خرید خودکار فلزی تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی فلزی یکی از کم هزینه ترین و موثرترین ابزار ها برای تبلیغ نام تجاری و وفاداری مشتریان می باشد.
یک سایت فروش هدایای خوب به شما کمک می‌کند که خودکار تبلیغاتی مناسب خود از نظر کیفیت و قیمت پیدا کنید و با چاپ برند و هدیه به مشتریان یه خاطره خوب در ذهن شان رقم بزنید.
جنس خودکار ها: فلزی
کاربرد خودکار ها : خودکار ساده و خودکار تاچ دار (تاچ پن)
مکانیزم خودکار ها: فشاری و کمر پیچ
نوع چاپ خودکار ها: بصورت حکاکی لیرزی
برندها:   پورتوک | سناتور | لچه پن | رتکو | هانوفر | اشل