نمایش دادن همه 28 نتیجه

لیوان تبلیغاتی سرامیکی

نوشیدن آب، چای، قهوه و هر نوع نوشیدنی دیگر از جمله مواردی است که هر فرد در زندگی روزانه خود به آن احتیاج دارد و به این منظور در طول روز چندین مرتبه از لیوان استفاده می کند. امروزه افراد توجه خاصی به لیوان های متنوع با طرح خاص، خلاقانه و جدید نشان می دهند. یکی از راه های ماندگاری در ذهن مخاطب، دادن هدیه ای است که استفاده روزانه داشته باشد.

 

در نتیجه هدیه دادن ماگ تبلیغاتی و لیوان تبلیغاتی سرامیکی یکی از ماندگارترین هدایای تبلیغاتی می باشد که صاحبان کسب و کار می توانند به مشتریان خود ارائه دهند. این لیوان ها با چاپ متنی زیبا میتواند به یکی از بهترین و پر استفاده ترین وسایل شخصی هر فردی تبدیل شود که به طور روزانه در محل کار، منزل، ماشین و… استفاده می کند.

این نوع هدایا به دلیل استفاده و دوام زیاد به راحتی باعث می شود برندتان در ذهن مخاطب ماندگار شود، مخصوصا اگر دارای طرحی خاص و ویژه باشد.

مجموعه مدیرگیفت میتواند لیوان سرامیکی تبلیغاتی شما را در مدل های مختلف با چاپ برند و متن دلخواهتان در زمانی مناسب به دستتان برساند تا هدیه تبلیغاتی خاص و به یادماندنی برای مشتریان و مخاطبانتان داشته باشید.

انواع لیوان های تبلیغاتی

لیوان های تبلیغاتی انواع مختلفی دارند از جمله : لیوان تبلیغاتی سرامیکی، لیوان تبلیغاتی فلزی، لیوان تبلیغاتی شیشه ای، لیوان تبلیغاتی پلاستیکی. شما میتوانید هر جنس لیوان تبلیغاتی با متن و طرح دلخواهتان را که مد نظر دارید به مجموعه ما سفارش دهید.

ماگ تبلیغاتی

این روزها ماگ ها جنبه تزیینی نیز پیدا کرده اند و طرفداران زیادی دارند. سایز ماگ ها از لیوان ها معمولا قدری بزرگتر است. بیشتر ماگ ها از جنس سرامیک هستند و مدل های متنوعی دارند.

 ماگ ها معمولاً دسته دارند و مقدار مایعات بیشتری نسبت به انواع دیگر لیوان ها در خود نگه می دارند. به طور معمول، یک لیوان تقریباً 8–12 اونس (240–350 میلی لیتر) مایع را در خود نگه می دارد.

ماگ ها به دلیل استفاده روزانه می توانند هدیه ای عالی برای مخاطبتان باشد. با چاپ متن یا عکس دلخواهتان بر روی آن ها می توانید هدیه به یادماندنی بدهید. شما می توانید برند خود را نیز بر روی آن ها چاپ کنید و ماگ تبلیغاتی خاصی داشته باشید که تا مدت ها در ذهن مشتریانتان ماندگار باشد. این ماگ ها قابل شستشو بوده و تا مدت ها مورد استفاده قرار می گیرد.

لیوان های سرامیکی تبلیغاتی قیمت های مختلفی دارند. مدیرگیفت مدل های متنوعی از آن ها را برای شما گردآوری کرده است تا به راحتی بتوانید ماگ تبلیغاتی خود را با قیمت و مدل دلخواه سفارش دهید.