نمایش دادن همه 39 نتیجه

ساعت دیجیتال تبلیغاتی CL25

براي قيمت تماس بگيريد

ساعت دیجیتال تبلیغاتی CL26

براي قيمت تماس بگيريد

ساعت دیجیتال تبلیغاتی CL27

براي قيمت تماس بگيريد

ساعت رومیزی تبلیغاتی ۵۵۱۹

براي قيمت تماس بگيريد

ساعت رومیزی تبلیغاتی ۵۵۵۳

براي قيمت تماس بگيريد

ساعت رومیزی تبلیغاتی ۵۵۵۱

براي قيمت تماس بگيريد

ساعت رومیزی تبلیغاتی ۵۵۲۰

براي قيمت تماس بگيريد

 

ساعت رومیزی تبلیغاتی

ساعت رومیزی تبلیغاتی می تواند جز یکی از پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی باشد. این هدیه تبلیغاتی، هدیه ای مفید بوده که می تواند روی میز کاربران و مدیران در شرکت های مختلف و بانک ها قرار گیرد. ساعت رومیزی جز وسایلی می باشد که در کنار بقیه وسایل روی میز قرار می گیرد و در طول روز چندین بار توجه افراد را جلب می کند. با چاپ برندتان و متنی به یادماندنی بر روی ساعت های تبلیغاتی می توانید جایگاهی مناسب در ذهن مخاطب پیدا کنید.

انواع ساعت رومیزی تبلیغاتی

ساعت رومیزی تبلیغاتی رومیزی طرح ها و جنس های مختلفی دارد. این ساعت های رومیزی از جنس چوب و پلاستیک در رنگ ها و طرح های مختلف وجود دارند و شما میتوانید با توجه به سلیقه و بودجه خودتان مدل دلخواهتان را سفارش دهید. برخی از این ساعت ها علاوه بر نمایشگر ساعت، دارای جای قلم، کارت ویزیت، تقویم و یادداشت می باشد که به راحتی از شلوغ شدن میز جلوگیری می کند و باعث دسترسی راحت تر می شود.

مزایای ساعت تبلیغاتی

انواع ساعت های تبلیغاتی رومیزی در مدیرگیفت در اختیار شما عزیزان قرارگرفته است. شما میتوانید با چاپ لوگو بر روی آن ها، برندتان را در ذهن مخاطب ماندگار کنید.

طرح ها و مدل های متنوع ساعت رومیزی تبلیغاتی در مجموعه مدیرگیفت را می توانید به راحتی با دکوراسیون منزل و یا محل کار ست کنید. این ساعت ها با دارا بودن جایگاه های مختلف می توانند از شلوغ شدن میز کاری جلوگیری کنند.