نمایش دادن همه 12 نتیجه

فلاسک تبلیغاتی

اگر به دنبال تهیه یک هدیه تبلیغاتی کاربردی و خاص هستید، به شما فلاسک تبلیغاتی را پیشنهاد می‌دهیم. فلاسک‌های تبلیغاتی با تنوع قیمتی بالایی تولید شده و دارای طرح‌ها و رنگ‌های زیادی هستند که این رنگ بندی متنوع، به شما اجازه خواهد داد بسته به رنگ لوگو یکی از آن‌ها را برای کمپین تبلیغاتی خود انتخاب کنید. از این وسیله می‌توان در داخل کیف، ماشین، محل کار، منزل و … استفاده کرد و به همین دلیل برای تمامی افراد با هر سن و شغلی، قابل استفاده خواهد بود. فلاسک تبلیغاتی را می‌توان در مناسبت‌های خاص مانند روز طبیعت به کوهنوردان هم هدیه داد تا بتوانند در طول طبیعت گردی خود، از فلاسک تبلیغاتی شما بهره برند.

ویژگی های فلاسک تبلیغاتی

فلاسک های تبلیغاتی از جنس بسیار با کیفیت ساخته شده و می‌توانند آب را برای مدت زمان طولانی گرم نگه دارند. معمولا فلاسک ها دچار خرابی نشده و طول عمر بالایی دارند؛ طول عمر بالای یک هدیه تبلیغاتی باعث تاثیر بلند مدت آن هدیه خواهد شد. ممکن است شما این هدیه را امروز به افراد تقدیم کنید و شخصی سال دیگر با دیدن نام برند شما بر روی فلاسک، با خدمات شرکت آشنا شوند؛ در نتیجه می‌توان این هدیه را یک راه تبلیغاتی دائم دانست. فلاسک‌های تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند که بسته به بودجه و سلیقه کارفرما، یکی از آن‌ها برای معرفی برند استفاده می‌شود.

  • فلاسک تبلیغاتی رنگی
  • فلاسک تبلیغاتی شیشه ای
  • فلاسک تبلیغاتی استیل
  • فلاسک تبلیغاتی استیل دو جدار
  • فلاسک تبلیغاتی لیوان دار
  • فلاسک تبلیغاتی با ماگ

پس از تهیه فلاسک تبلیغاتی، باید یک طرح آماده کنید تا به بهترین شکل ممکن شرکت و خدمات شما را معرفی کند؛ سپس این طرح با کمک چاپ سابلیمیشن بر روی فلاسک چاپ کرده که طرح جلوه ی ویژه‌ای به این هدیه خواهد بخشید. یک فلاسک تبلیغاتی را می‌توان همراه با ماگ (یک ست کامل برای میل کردن چای یا دمنوش) هدیه داد تا تاثیر بیشتری بگذارد.

برای اطلاع از قیمت فلاسک‌های تبلیغاتی و هزینه نهایی چاپ و سفارش آن‌ها می‌توانید با کارشناسان ما در مدیر گیفت تماس حاصل فرمایید تا مراحل ثبت سفارش و قیمت روز این هدایای تبلیغاتی خدمت شما ارائه شود.

در انتخاب هدیه تبلیغاتی برای گسترش و معرفی کسب و کارتان باید دقت داشته باشید محصولاتی را انتخاب کنید که بسیار کارآمد بوده و روزانه چندین بار مورد استفاده مشتریان قرار گیرد. این امر باعث می شود نام تجاری شما در روز چندین مرتبه در معرض دید مخاطب باشد و ناخودآگاه نام شما را هنگام نیاز به خاطر آورد.

نوشیدنی هایی مانند چای و قهوه این روزها جایگاه ویژه ای در روزمره افراد پیدا کرده اند. فلاسک وسیله ای است که چنذین ساعت نوشیدنی شما را گرم نگه می دارد و هر زمان که احتیاج داشتید نوشیدنی گرم میل کنید. فلاسک تبلیغاتی روزانه چندین بار مورد استفاده قرار می گیرد و نام تجاری شما را در ذهن مشتریانتان حک می کند.