نمایش یک نتیجه

پرچم رومیزی تبلیغاتی

روش‌های مختلفی برای بازاریابی و معرفی کسب‌وکارها وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به تبلیغات تلویزیونی، هدایای تبلیغاتی، آگهی تبلیغاتی، تبلیغات فضای مجازی و .. اشاره کرد. اگر به دنبال بازدهی بلند مدت و همیشگی هستید، پرچم رومیزی تبلیغاتی بهترین انتخاب هستند. چاپ نام برند و لوگوی شرکت بر روی پرچم رو میزی، روشی ساده و مقرون به صرفه برای معرفی خدمات شرکت به سایر افراد است و در کوتاه‌ترین زمان ممکن توجه اطرافیان را به سمت خود جلب می‌کنند.

پرچم‌ها می‌توانند بر روی یک میز قرار گرفته و یا در خیابان نصب شوند از همین رو امکان تبلیغات در سطح گسترده را میسر می‌سازند. پرچم‌های رومیزی تبلیغاتی معمولا بر روی میز مدیران یا بر روی میز کارمندان شرکت‌ها قرار گرفته و مقدمات آشنایی سایر افراد با کسب‌و‌کار را فراهم خواهند ساخت. از پرچم رومیزی تبلیغاتی می‌توان برای در همایش‌ها و رویدادهای بزرگ هم استفادده کرد زیرا باعث بیشتر دیده شدن کسب و کار شما می‌گردد.

نکات مهم در سفارش پرچم رومیزی تبلیغاتی

پرچم‌ رومیزی یک پارچه مثلتی یا مستطیلی شکل است که بر روی پایه فلزی یا سنگی قرار می‌گیرد. در پرچم‌های تبلیغاتی اولین موردی که به چشم خواهد آمد، طراحی و رنگ بندی آن است. باید در انتخاب رنگ پس زمینه پرچم رومیزی تبلیغاتی دقت زیادی داشته باشید و رنگی انتخاب کنید که پیام برند شما را بهتر منتقل کند؛ از سمت دیگر لوگو و شعار شرکت باید به شکل زیبایی سطح پرچم را بپوشاند تا سریعا توجه سایر افراد را خود جلب کند.

پرچم‌های رومیزی تبلیغاتی دارای هزینه سفارش بسیار کمتری نسبت سایر روش‌های تبلیغاتی بوده و حتی انتخاب نوع با کیفیت آن هم نیاز به بودجه بسیار بالایی نخواهد داشت. پرچم‌های با کیفیت دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر شرایط آب‌وهوایی هستند و به راحتی تغییر رنگ پیدا نمی‌کنند، در نتیجه تا سالیان زیادی بر روی میز شما باقی می‌مانند. پرچم رومیزی تبلیغاتی وزن بسیار سبکی دارد و برای حمل و نقل آن نیاز به هیچ وسیله خاصی نخواهید داشت. پرچم‌ها می‌توانند دارای پایه سنگی یا فلزی باشند که بسته به سلیقه خود می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

خرید پرچم رومیزی با چاپ برند

پرچم‌های رومیزی تبلیغاتی در مدت زمان کمی به چاپ رسیده و آماده می‌شوند از همین رو زمانی که برای چاپ یک وسیله تبلیغاتی عجله دارید، بهترین انتخاب خواهند بود و تنها کافیست طرح خود را آماده کرده و برای سفارش ارسال کنید.