نمایش دادن همه 25 نتیجه

ست چوبی رومیزی تبلیغاتی 5588

براي قيمت تماس بگيريد

ست چوبی رومیزی تبلیغاتی 5590

براي قيمت تماس بگيريد

ست تبلیغاتی رومیزی چوبی WS40

براي قيمت تماس بگيريد

ست تبلیغاتی رومیزی چوبی WS60

براي قيمت تماس بگيريد

 

ست رومیزی تبلیغاتی

یکی از مواردی که در دفاتر مدیریتی اهمیت ویژه ای دارد و نظر مراجعه کننده را جلب می کند، مرتب بودن میز مدیریتی است. وسایلی که روی میز قرار می گیرند معمولا شامل خودکار، کارت ویزیت، موبایل، تقویم، برگه یادداشت و… می باشند. این وسایل بدون داشتن جایگاهی مناسب باعث شلوغی میز و آشفتگی افراد می شوند.

یکی از راه حل های آسان که بتوانید این مشکل را حل کنید و در عین حال میزی شیک و مدرن داشته باشید، استفاده از ست های رومیزی است. این ست ها معمولا جای قلم، کارت ویزیت و… را باهم دارند و باعث زیبایی میز می شوند و از سردرگمی پیدا کردن وسایل جلوگیری می کنند.

ست های تبلیغاتی رومیزی امکان حکاکی نام و یا متن دلخواهتان را دارند. با این کار شما صاحب یک ست رومیزی اختصاصی می شوید.

اگر به منظور تبلیغ کسب و کارتان می خواهید اقدام به خرید هدیه تبلیغاتی برای مشتریان خاص خود کنید،

اگر می خواهید با یک هدیه تبلیغاتی برای مشتریان خاص خود کسب و کارتان نیز در حافظه آن ها بماند، ست رومیزی تبلیغاتی انتخابی عالی می باشد که علاوه بر تبلیغ برندتان، سلیقه عالی و منحصر به فرد شما را نیز به مخاطب القا می کند. هم چنین می توانید نام برند و متن دلخواه خودتان را نیز بر روی آن حکاکی کنید و یک هدیه تبلیغاتی خاص داشته باشید.

انتخاب هدیه تبلیغاتی که روزانه و به طور مداوم استفاده شود یکی از روش های هوشمندانه خرید هدیه است که به راحتی یادآور نام و برند شما می باشد. ست رومیزی تبلیغاتی در هر شرکت و دفتری مورد نیاز است و هر روز در معرض دید فردی است که پشت میز می نشیند.

ست های رومیزی انواع و جنس های مختلفی دارند که شما می توانید باتوجه به نیاز و بودجه خودتان اقدام به خرید کنید.