نمایش 1–48 از 397 نتیجه

خودکار ایپلمات LORD

600,000 تومان650,000 تومان

خودکار ایپلمات LORD

500,000 تومان600,000 تومان

خودکار پیرکاردین LEO

500,000 تومان650,000 تومان

خودکار پیرکاردین MARSHAL

950,000 تومان1,300,000 تومان

خودکار کراس CALAIS

1,200,000 تومان

خودکار و اتود هانوفر ۱۰۵

براي قيمت تماس بگيريد

خودکار و اتود هانوفر ۱۳۱

براي قيمت تماس بگيريد

خودکار و اتود هانوفر ۱۷۷

براي قيمت تماس بگيريد

خودکار و اتود هانوفر ۲۱۳

براي قيمت تماس بگيريد

خودکار و اتود هانوفر ۳۳۹

براي قيمت تماس بگيريد

خودکار و اتود هانوفر ۴۰۲

براي قيمت تماس بگيريد

خودکار و روان نویس هانوفر ۰۲۷

براي قيمت تماس بگيريد

خودکار مدیریتی تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی و خودکار مدیریتی یکی از موثرترین ابزار ها برای تبلیغ نام تجاری و وفاداری مشتریان می باشد. هر کدام از ما حداقل یک بار از این خودکارهای تبلیغاتی استفاده کرده ایم.
یک سایت فروش هدیه ی خوب به شما کمک می‌کند که خودکار تبلیغاتی مناسب خود را از نظر کیفیت و قیمت پیدا کنید و با چاپ برند و ارائه این هدیه تبلیغاتی خلاقانه به مشتریان، یک خاطره خوب در ذهن آن ها رقم بزنید.

خودکار تبلیغاتی مدیریتی جز هدایای تبلیغاتی می باشد که شما با خیال راحت می توانید به مخاطب خود هدیه دهید. زیرا این خودکارها علاوه بر ظاهر زیبا و شیکی که دارند بسیار کاربردی نیز می باشند. شما می توانید این هدیه تبلیغاتی خاص و زیبا را به مدیران ارشد و مهمانان خاص خود بدهید.

هنگامی که برای مخاطبان و مشتریان خاص خود این دسته از هدایای تبلیغاتی با حک جملات اختصاصی در نظر بگیرید، به آن ها نشان می دهید که چه اندازه شما و برندتان برای آن ها ارزش قائل است.

از این رو مدیرگیفت خودکارهای مدیریتی متنوعی را در لیست هدایای تبلیغاتی خاص خود قرار داده است. این خودکارهای تبلیغاتی در بسته بندی زیبا برای شما مشتریان عزیز ارسال می شود.

جنس خودکار تبلیغاتی مدیریتی

در خرید خودکار مدیریتی باید به چند نکته توجه کرد. این نکات شامل جنس بدنه، ظاهر زیبا، میزان راحتی در دست گرفتن و روان نوشتن می باشد. این خودکار ها از جنس فلز هستند. قلم ها از نوع خودکار، روان نویس، خودنویس و اتود می باشد که قابل عرضه به صورت تکی و یاجفتی و با جعبه نفیس هستند.

یکی از راه های خلاقیت در دادن هدیه، چاپ متنی برای مخاطبتان می باشد. این متن می تواند جمله و متنی زیبا، نام گیرنده هدیه و یا برند و نام تجاری شما باشد. با توجه به این مورد که جنس این خودکارها از فلز می باشد، چاپ بر روی آن ها از نوع حکاکی لیزری می باشد. با وجود این ویژگی شما می توانید هدیه ویژه برند خودتان را داشته باشید.

مدیرگیفت شامل برندهای متنوعی می باشد که شما می توانید به راحتی از میان آن ها قلم مورد نظر خود را انتخاب کنید. این برندها شامل دلتا، فوراور، شیفر، کراس، پیرکاردین، ایپلمات، یوروپن و ملودی می باشند.