نمایش دادن همه 6 نتیجه

پوشه A4 دکمه دار

براي قيمت تماس بگيريد

پوشه A4 دکمه دار متالایز

براي قيمت تماس بگيريد

پوشه A5 دکمه دار دو رنگ

براي قيمت تماس بگيريد

پوشه دکمه دار پلاستیکی 105-A4

براي قيمت تماس بگيريد

پوشه دکمه دار کد 104M

براي قيمت تماس بگيريد

پوشه دکمه دار کد A4-113BC

براي قيمت تماس بگيريد

پوشه دکمه دار تبلیغاتی

برای شما هم پیش آمده که دریایی از کاغذ یا مدارک داشته باشید و ندانید چگونه آنها را مرتب کنید. بهترین کار برای مرتب کردن مدارک و کاغذهای که شما دارید، استفاده از ابزار بایگانی است. یکی از بهترین این ابزار ها پوشه های دکمه دار می باشد.

پوشه دکمه دار

از پوشه دکمه‌دار برای نگهداری اسناد مهم و مدارک استفاده می‌کنند و کمک گرفتن از آن، به شما اجازه خواهد داد اسناد خود را راحت‌ و بدون استرس جابجا کنید. پوشه دکمه دار قیمت بسیار مناسبی داشته و در طول روز هم بارها مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ این ویژگی‌ها سبب شده پوشه دکمه دار یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی موجود در بازار باشد. پوشه دکمه دار از دو جنس تلق و پارچه‌ای تولید می‌شود که هر کسب و کار می‌تواند بسته به سلیقه شخصی خود یکی از آن‌ها را انتخاب نماید.

با توجه به نیاز شما اندازه پوشه دکمه دار تبلیغاتی می‌تواند متفاوت‌ باشد اما نوع رایج آن در اندازه‌های A4 و A5 تولید می‌گردد. کاربرد خلاقانه از این هدیه به شما در معرفی بیشتر برند کمک خواهد کرد به طور مثال در همایش‌ها یا نمایشگاه‌های رسمی، می‌توان اطلاعات کسب و کار را داخل این پوشه‌ها قرار داد و سپس آن را به بازدید کنندگان هدیه داد. با توجه به قیمت پایین پوشه‌های دکمه دار، قرار دادن یک خودکار تبلیغاتی در داخل پوشه ایده خوبی به شمار می‌رود و شما با صرف هزینه کم، دو هدیه تبلیغاتی کاربردی به مشتریان خود تقدیم کرده‌اید.

دقت داشته باشید که کیفیت پوشه دکمه دار تبلیغاتی از اهمیت زیادی برخوردار است. افراد برای نگهداری اسناد و برگه‌های مهم خود از این پوشه‌ها استفاده می‌کنند و چنانچه جنس مرغوبی نداشته باشد، به راحتی خراب شده و غیر قابل استفاده خواهد شد. ارائه یک هدیه تبلیغاتی بی کیفیت تصویر بدی از برند شما در ذهن فرد مقابل به جای می‌گذارد؛ پس بهتر است از همان ابتدا با صرف هزینه و تحقیق کافی یک پوشه دکمه دار با کیفیت انتخاب نمایید تا به بهترین شکل معرف خدمات شما باشد. بر روی پوشه دکمه دار فضای زیادی برای چاپ بنر و لوگوی شرکت وجود دارد که با طراحی زیبا، می‌توان یک پوشه زیبا خلق کرد. زیبایی پوشه باعث می‌شود افراد تمایل داشته باشند از این هدیه تبلیغاتی در همه جا استفاده کنند که نتیجه آن آشنایی افراد بیشتر با کسب و کار شماست.

 پوشه‌ دکمه دار تبلیغاتی پلاستیکی و پارچه ای نیز می‌تواند اسناد و مدارک ضروری را حفظ کند هم‌چنین برای ارسال فاکتور و یا مدارک مهم هم قابل استفاده است .

فضای مناسب چاپ تبلیغات از ویژگی های این هدیه تبلیغاتی به حساب می آید.