نمایش دادن همه 23 نتیجه

خودکار فوراور PF TWO

3,600,000 تومان

قلم تبلیغاتی ماندگار فوراور PININFARINA CAMBIANO

3,000,000 تومان3,900,000 تومان

قلم ماندگار فوراور

 

خودکارهای فوراور محصول یک شرکت ایتالیایی می باشند که نسل جدیدی از قلم ها محسوب می شوند. این شرکت با شعار « این قلم نه خودکار است و نه مداد و میتوان سال ها و چه بسا قرن ها با این قلم نوشت بدون آنکه نیاز به جوهر داشته باشد و یا نوک قلم مثل مداد تراشیده شود» قلم های ماندگار و خاص خود را روانه بازار کرد. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این امر چگونه ممکن است. نوک این قلم های ماندگار با استفاده از علم نانو و توسط یکی از دانشگاه های ایتالیا ساخته شده که روی کاغذ اثری مانند مداد دارد. اما تفاوتی که با مداد دارد این است که اثر آن به راحتی پاک نمی شود و شما می توانید سالیان سال از آن استفاده کنید. با خودکار فوراور دیگر نگران تمام شدن جوهر خودکارتان در حین انجام کار نباشید.

خودکار های ماندگار فوراور توسط طراح های خلاق و ماهر ایتالیایی و با هنر دست آن ها طراحی شده است. قلم ماندگار فوراور جز هدایای تبلیغاتی نفیس به شمار می رود و هدیه ای مناسب جهت ارائه به مدیران می باشد.

این خودکارها همچنین مناسب افرادی می باشد که می خواهند صاحب خودکاری خاص باشند. طراحی های متفاوت و جذاب این خودکارها باعث شده چشم هر بیننده ای را به خود جلب کند. این خودکارها طرح های گوناگونی دارد که با هر سلیقه ای می توانید خودکار دلخواه خود را پیدا کنید.