نمایش دادن همه 7 نتیجه

تقویم رومیزی

تقویم‌ های رومیزی یکی از محبوب‌ترین هدایای تبلیغاتی هستند که از سال‌ ها پیش توسط شرکت‌ های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گرفتند. تقویم‌ ها با وجود قیمت مناسب، بازدهی قابل توجهی با خود به همراه خواهند داشت و به دلیل کارایی بالا و شکل ظاهری زیبا از گذشته تا به امروز مورد استقبال قرار گرفته‌اند.

در ماه‌ های آخر سال که همه برای سال جدید خود به تقویم نیاز دارند، استفاده از یک تقویم رومیزی تبلیغاتی گزینه‌ ایده‌آلی بنظر می‌رسد. با هدیه دادن تقویم رومیزی علاوه بر تبلیغات و معرفی برند خود، تمام روز نام شرکت شما در جلوی چشمان افراد قرار می‌گیرد و به مرور زمان آن‌ ها را به مشتریان وفادار شرکت تبدیل خواهد کرد.

چرا از تقویم رومیزی تبلیغاتی استفاده کنیم؟

در طول روز بارها از تقویم برای چک کردن تاریخ استفاده می‌کنیم و افراد زیادی هم برنامه‌‌ های روزانه خود را در داخل تقویم یادداشت می‌کنند. وجود یک تقویم رومیزی بر روی هر میز کار یا میز شخصی جز ملزومات است و به افراد کمک می‌کند برنامه‌ ریزی‌ های روزانه خود را بر روی آن درج کنند. در هنگام طراحی تقویم باید دقت زیادی داشته باشید تا محصول تبلیغاتی دارای شکل ظاهری زیبایی باشد.

تصور کنید دو شرکت مختلف به یک شخص تقویم رومیزی تبلیغاتی هدیه می‌دهند و بر روی میز تنها یک تقویم قرار خواهد گرفت، منطقی است که در نگاه اول شکل ظاهری و طراحی تقویم توجه افراد را جلب می‌کند و اگر تقویم شما زیبا باشد تا پایان سال بر روی میز هر شخصی باقی خواهد ماند.

این هدیه تبلیغاتی هزینه زیادی در پی ندارد و از سمت دیگر حداقل برای یک سال تمام در کنار مشتریان باقی می‌ماند. هر شخصی که به اتاق مراجعه کند ناخوادگاه نام شرکت شما را بر روی تقویم دیده و تعدادی از آن‌ها برای استفاده از خدمات شما مراجعه خواهند کرد. این زنجیره تا پایان سال ادامه دارد و به همین دلیل می‌توان گفت تقویم رومیزی دارای بازدهی سرمایه قابل قبولی است و هدیه‌ ای عالی برای تبلیغات شمرده می‌شود. علاوه بر تمامی این موارد تقویم‌ ها دارای وزن سبکی هستند و برای جابجایی آن‌ ها دچار مشکل نخواهید شد.