نمایش دادن همه 2 نتیجه

تقویم دیواری

تقویم دیواری

یکی دیگر از انواع تقویم تبلیغاتی، تقویم دیواری می باشد. این نوع تقویم بیشتر از جنس مقوا می باشد و می تواند زیبایی خاصی به محل کار و زندگی مشتریانتان بدهد. می توانید از تصاویر زیبا و یا آیات قرآنی برای این طراحی این تقویم ها استفاده کنید.

این نوع تقویم ها نسبت به دیگر انواع تقویم های تبلیغاتی سایز بزرگتری دارند. در نتیجه جایگاه مناسبی نیز برای تبلیغات برندتان فراهم می کند.

با ظهور تقویم‌ های دیجیتال، تقویم‌ های دیواری چاپی هنوز طرفداران مخصوص به خود را دارد و در شرکت‌ ها و منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد. تقویم دیواری تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی مناسب برای معرفی شرکت است و از سمت دیگر هزینه نهایی آن ارزان‌ تر از سایر هدایای تبلیغاتی خواهد بود. یک تقویم دیواری تبلیغاتی می‌تواند تک برگ برای کل سال، چهار برگ برای هر فصل و یا دوازده برگ جداگانه برای هر ماه باشد. انتخاب یکی از این تقویم‌ ها بر عهده شما خواهد بود و به طراحی مورد نظر شما بستگی دارد.

جنس تقویم دیواری تبلیغاتی

تقویم‌ های دیواری با 3 جنس مختلف چاپ می‌شوند که بسته به سلیقه خود می‌توانید یکی از آن‌ ها را انتخاب کنید.

  • مقوا: تقویم‌ هایی که معمولا در محیط اطراف مشاهده می‌کنیم از جنس مقوا هستند. مقوا ارزان‌ تر از سایر جنس‌ ها بوده و کیفیت قابل قبولی هم ارائه می‌دهد.
  • گلاسه: چاپ تقویم تبلیغاتی بر روی گلاسه جذاب‌تر از مقوا خواهد بود. گلاسه به صورت مات و براق یافت می‌شود و در برابر اثر انگشت و جذب گردوغبار مقاوم است.
  • کتان: کتان جنسی محکم و ضخیم دارد و به راحتی پاره یا کثیف نخواهد شد.

 نکات مهم در سفارش تقویم دیواری 1402

در هنگام سفارش این هدیه تبلیغاتی باید دقت کنید، اولین چیزی که نظر مخاطب را به سمت خود جلب می‌کند طراحی و شکل ظاهری تقویم است. توصیه می‌کنیم وقت کافی جهت طراحی زیبا و منحصربفرد تقویم صرف کنید تا تقویمی زیبا داشته باشید. در صورت زیبا بودن تقویم، برای کل سال بر روی دیوار باقی خواهد ماند و دائما برند شما در جلوی چشمان افراد قرار خواهد گرفت.

اگر قصد سفارش تقویم تک برگی دارید باید طراحی به گونه‌ای باشد که تمام 12 ماه سال و شعار و لوگوی شرکت شما به زیبایی داخل آن جای گیرد. اگر انتخاب شما تقویم 4 برگی یا 12 برگی باشد، می‌توانید خلاقیت بیشتری خرج دهید و برای هر فصل یا هر ماه یک طراحی منحصربفرد با توجه به شرایط آب‌وهوایی آن ماه داشته باشید.

  • به جنس تقویم هم اهمیت دهید و تنها ملاک انتخاب آن را به هزینه نهایی محدود نکنید. اگر جنس کاغذ چاپ شده مرغوب نباشد تقویم پاره شده و با تقویمی جدید تعویض خواهد شد.

خرید تقویم دیواری

تقویم تبلیغاتی 1402 را در همین ماه های سال می توانید سفارش دهید و برای تبلیغات خود سرمایه گذاری کنید. یکی از دلایل محبوبیت تقویم های دیواری، قابلیت نصب آن در هر محلی از جمله منزل و محل کار می باشد.

جهت خرید تقویم دیواری با کارشناسان ما در هدایای تبلیغاتی مدیرگیفت تماس حاصل فرمایید:

تماس با ما